Projekty

Memes API

Memes API pozwala na łatwe wydobywanie treści z popularnych stron z memami. Projekt postawiony na Springu z biblioteką do parsowania stron — jsoup. Na ten moment 8 stron i działa nieprzerwanie od ponad roku.

Watch With Me

Watch With Me to aplikacja do oglądania filmików na YouTube wraz z przyjaciółmi. Aplikacja dodatkowo zapisuje playlisty i ciągle je aktualizuje, abyś zawsze był na bieżąco. Sercem WWM jest Flask i React na froncie.

hello_world_keyboard

Projekt własnoręcznie wykonanej klawiatury mechanicznej, która jest moim codziennym i ukochanym narzędziem. Ma praktycznie nieskończone możliwości dodawania makr i może służyć jako kierownica do Euro Truck Simulator czy mały mikrokontroller.

Meme reader

SPA z Vue.js służąca do przeglądania memów przez Memes API. Jest to jedyny wygodny sposób na przeglądanie memów (z dobrymi galeriami) bez malwaru i reklam. Kiedyś był projekt oparty na Angularze w wersji pierwszej /kaszle/.

Meme analytics

Analiza memów z wykorzystaniem Elasticsearcha i Tensorflow. Chcesz trochę memów z małpą polakiem?

Workdone

Produktywność dla perfekcjonistów z deadlinami. Ustaw cel, termin i bądź napędzany do pracy poprzez wiecznie nękające cię powiadomienia push. Wykorzystuje platformę Firebase.

Spritor

Brute force dla sztuki. Tworzy z zestawu obrazków i schematu różne kombinacje. Genialny jeśli chodzi o grafike w stylu pixel-art. Oparty o JavaFX, testy UI.

Bartosz Wiśniewski

Full Stack do wszystkiego (serio). Z programowaniem mam do czynienia już od ponad 5 lat. Zajmowałem się tworzeniem aplikacji mobilnych i gier. Lubię Pythona, Go i JavaScript (ale tą dobrą stronę). Czasem buduję zabawki z Arduino.