Moje projekty

Memes API

Memes API pozwala na łatwe wydobywanie treści z popularnych stron z memami. Projekt serverless na Pythonie, kiedyś Spring. Na ten moment 8 stron i działa nieprzerwanie od ponad 2 lat.

Charset converter

Moja pierwsza Flutterowa paczuszka służąca do konwertowania tekstu do starych zestawów znaków typu Windows 1250 przy pomocy indywidualnych implementacji platformowych.

hello_world_keyboard

Projekt własnoręcznie wykonanej klawiatury mechanicznej, która jest moim codziennym i ukochanym narzędziem. Ma praktycznie nieskończone możliwości dodawania makr i może służyć jako kierownica do Euro Truck Simulator czy mały mikrokontroller.

Watch With Me

Watch With Me to aplikacja do oglądania filmików na YouTube wraz z przyjaciółmi. Aplikacja dodatkowo zapisuje playlisty i ciągle je aktualizuje, abyś zawsze był na bieżąco.

Spritor

Jeden z moich pierwszych projektów. Brute force dla sztuki. Tworzy z zestawu obrazków i schematu różne kombinacje. Genialny jeśli chodzi o grafike w stylu pixel-art. Oparty o JavaFX, testy UI.

Meme Analytics

Kategoryzowanie memów z wykorzystaniem Elasticsearcha i głebokich sieci neuronowych z pomocą Tensorflow. Chcesz trochę memów z małpą polakiem?

Bartosz Wiśniewski

Everything* Developer, entuzjasta technologii Google, przyjaciel Wrocław JUG, majsterkowicz i piwowar. Zwolennik prostych i pragmatycznych rozwiązań.